top of page

Şirketimiz, genç dinamik ve tecrübeli personeli ile siz değerli müşterilerimizin, menfaatleri doğrultusunda ithalat ve ihracat sektöründe hizmet vermektedir.

Bu geniş yelpazede yerimizi almaktan ve çeşitli alternatiflerle sizlere en iyi

hizmeti vermekten mutluyuz. ithalat ve ihracat Sektöründe; Hizmet  Yelpazesi İle Sunduğu Hizmette Müşteri Beklentilerini Gerçekleştirmek ve Daha İleri Düzeyde Hizmet Vermektedir. Sınırların Kalktığı,Globalleşmenin Arttığı, ithalat ve ihracat Sorun Olmaktan Kurtaracak İmaj ve Teknolojik Altyapıya Sahip Olan,Dünyada Atılımcı ve Dinamik Marka Firması Olmak gayreti içindeyiz..

kurumsal.jpg
539764_515904895114416_1652651533_n.jpg

Hizmet sektörünün önemli bir bölümünü oluşturan İthalat  İhracat ve Lojistik sektörünün Türkiye' deki öncü kuruluşlarından KARAHAN GÜMRÜKLEME  1990 yılında kurulmuş  ve evrensel kalite standartlarını müşterilerine sunmayı hedefleyerek bugün saygın şirketler arasında başarılı bir ekip olma özelliğini korumaktadır. Firmamız ithalat ihracat ve lojistik taşımacılık hizmetinde müşteri odaklı bir kuruluş olarak tüm sorumluluklarını yerine getirirken ayrıca siz değerli müşterilerimize alanında en verimli çözüm olarak hizmet sunmaktadır

MARKA TESCİL BELGELERİMİZ

index.1.jpg
bottom of page